NIP EU 6431245910
OVA SYSTEM
ul. Dąbrówki 10
40-085 Katowice
Maciej Bednarczyk
tel. +48 691 444 666
email: m.bednarczyk@ova-system.pl
Akcesoria wentylacyjne OVA System przeznaczone są do montażu z najpopularniejszym wentylacyjnym systemem rozdzielaczowym opartym na karbowanej dwuściennej rurze Ø75
Skrzynka nawiewno - wyciągowa OVA System została zaprojektowana jako element modułowy z myślą o wygodzie użytkowania i łatwości montażu. Elementy wentylacyjne OVA System są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku karbowanymi rurami wentylacyjnymi Ø75.
Unikalna konstrukcja zatrzaskowa zapewnia pewność montażu i zapobiega przypadkowemu rozpięciu elementów na budowie, a jednocześnie zapewnia swobodne rozpięcie instalacji np. podczas prac serwisowych w tym podczas czyszczenia instalacji.
Kształt skrzynki nawiewno - wyciągowej OVA System zapewnia swobodny przepływ powietrza bez zbędnych zawirowań w elemencie, a gładka powierzchnia wewnątrz zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń w elemencie.
Konstrukcja skrzynki nawiewno - wyciągowej umożliwia jej montaż pionowy w warstwach posadzki lub w konstrukcji sufitu podwieszanego jak i poziomy w ścianach szkieletowych. Stabilizację elementu w konstrukcji budynku zapewniają dwa uchwyty montażowe.
Skrzynka zaopatrzona jest w 2 króćce Ø75 do podłączenia przewodów wentylacyjnych oraz rurę anemostatu będącą integralną częścią skrzynki, do zamocowania anemostatu Ø125. W przypadku podłączenia 1 przewodu do skrzynki, wolny króciec należy zaślepić.
Nowa jakość wentylacji