O nas » OVA SYSTEM – Elementy i akcesoria do rekuperacji
x
O V A S Y S T E M

O nas

KILKA SŁÓW O NAS

Firma Ova-System specjalizuje się w produkcji i dystrybucji elementów systemu rekuperacji.

Dzięki zespołowi specjalistów z różnych dziedzin, rozwiązania, które oferujemy nie są szablonowe. Działamy z pasją i głębokim zaangażowaniem, kładąc szczególny nacisk na precyzyjne określenie potrzeb i oczekiwań klientów, tak aby zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań.

Nasze produkty zostały docenione zarówno w kraju jak i za granicą. Partnerzy cenią nas za indywidualne podejście do klienta, elastyczność, szybką realizację zamówień oraz wysokiej jakości opiekę posprzedażową i wsparcie techniczne. Kładziemy nacisk na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie wiedzy z zakresu budownictwa, projektowania czy ochrony środowiska. Dzięki temu zwracamy uwagę na różne aspekty rzeczywistości, aby projektować coraz lepsze rozwiązania dla branży wentylacyjnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. innowacyjny system modułowych rozdzielaczy ModulAir wraz z akcesoriami oraz szeroki wybór kanałów wentylacyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje nasz najnowszy produkt – OVA PIPE – to doskonały system kanałów wentylacyjnych wykonanych ze spienionego polipropylenu. Wysoka jakość oraz estetyka produktów Ova-System wraz z profesjonalną obsługą sprawia, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

biuro@ova-system.pl

Masz pytania? Napisz do nas...

+48 691 744 677

lub skontaktuj się telefonicznie.